Nasz Zespół

Zespół DwernickiEstate to profesjonalni agenci nieruchomości pracujący z pasją!

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą usługi w obszarze kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i jego okolic. Pośredniczymy także pomiędzy Klientami z USA i Kanady.

Priorytetem dla nas jest satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować produkty i usługi jak najlepiej dopasowane do potrzeb, oczekiwań, możliwości i preferencji Klientów.

Współpracując z partnerami biznesowymi w obszarze notarialnym, finansowym, remontowym czy wystroju wnętrz, możemy zaoferować naszym Klientom szerokie wsparcie. Rekomendujemy jedynie rzetelnych fachowców, których jakość usług sprawdziliśmy już wielokrotnie.

Naszych Klientów darzymy głębokim szacunkiem, cenimy ich zdanie, dbamy o ich prywatność i czas. Działamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Pomagają nam w tym jasne zasady współpracy, transparentna komunikacja, oraz raporty, które opracowujemy na życzenie Klienta.

Wśród naszych agentów są eksperci specjalizujący się w analizach rynkowych, dzięki temu mogą oni wesprzeć Klientów, także w obszarze nieruchomości, w kontekście inwestycyjnym.

Artur Dwernicki Dyrektor Zarządzający
Tel. 722 180 193 artur@dwernickiestate.pl