Rynek nieruchomości w Toronto

Spędzając wakacje w różnych częściach Polski i świata chętnie sprawdzamy rynek nieruchomości. Ponieważ mamy rodzinę w Toronto i tutaj bywamy szczególnie często, ten rynek jest nam szczególnie bliski. Najpiękniejsze i jednocześnie najdroższe apartamenty mają piękny widok na CN Tower i jezioro Ontario, a jeżeli ktoś chciałby mieć widok na Niagara Falls, to taką atrakcje dostarcza hotel Hilton. Rozglądamy się dalej w poszukiwaniu perełki inwestorskiej, ale przy aktualnie napompowanej bańce spekulacyjnej w nieruchomościach, gdzie Toronto bije światowe rekordy, nie będzie to łatwe.

 

Chcąc lepiej zrozumieć, czym kierują się nasi klienci dokonując decyzji o zakupie nieruchomości, chętnie rozmawiamy na te tematy z osobami z Polski i zagranicy. Nasz dobry znajomy, który zawodowo podróżuje od wielu lat po świecie, powiedział nam, że gdyby miał gdzieś osiąść na dłużej, to wybrałby Kraków. Spytaliśmy. Może chciał nam sprawić przyjemność tą odpowiedzią, nie mniej jednak dopytaliśmy, dlaczego? Opowiedział, że czuje się tu bezpiecznie, zwłaszcza po niedawnej jego wizycie w Londynie i Paryżu.

 

Chcąc jeszcze lepiej poznać potrzeby i możliwości naszych klientów, chętnie zapoznajemy się m.in. z wynikami badań ogólnopolskich oraz tych dedykowanych rynkowi Krakowskiemu. Co nie zmienia faktu, że za każdym razem, kiedy poznajemy nową osobą staramy się jak najlepiej zrozumieć jej oczekiwania i perspektywę, abyśmy mogli zaproponować najlepsze dla niej rozwiązania.

 

Zatem zapraszamy do kontaktu:)

Zaspół DwernickiEstate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *